Yazar Başvuru Formu

    Belli bir alandaki bilginizi, birikiminizi ya da hayal dünyanızı bir eser hâline getirerek kitap mı yayımlamak istiyorsunuz? Öykü, roman, novella, deneme vb. türdeki dosyalarınızı yayınevimize iletebilirsiniz. 

    Her yazar gibi siz de yazdığınızın geniş okuyucu kitlesiyle buluşmasını istiyorsanız doğru bir yayınevindesiniz. Kitabın yayımlanması kadar önemli bir diğer konunun da ilgilisine ulaşması olduğunu unutmayın.

    Yazma sürecinin özgürlüğü kadar yazılanın özgünlüğü de önemlidir şüphesiz. Siz de ister bir uzmanlık alanıyla ilgili isterse hayal dünyanızın bir ürünü olsun yazdığınızı yayınevimizle paylaşabilirsiniz.

    Gönderdiğiniz dosyalar editörlerimiz tarafından incelenip ön onaydan geçmektedir. Eğer eserinizin yayımlanabileceği kararı verilmişse ilgili editörlerimiz gerek metin içeriğiyle gerekse yayımlanma süreciyle ilgili sizi bilgilendirecektir.

    Kitap yayımlatmak için dosyanızı göndermek isterseniz yapmanız gereken tek şey sol taraftaki formu doğru bir şekilde doldurmak ve yayınevimize iletmek olacaktır.